<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>
Tusan, Josh, nu blir jag avis!!! <img src=icon_smile.gif border=0 align=middle>
--
Bra musik:
http://www.amp-rocks.com<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>
jo men det var då det. Den stereo-anläggning jag har nu för tiden skulle nog inte göra ngn avundssjuk <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle> (fast jag har lite gammalt high-tech i förrådet som jag tänkte saluföra här på BOJen framöver)
Det var far min som ledde in mig på den perversa HiFi-vägen. HAn var en riktig pionjär på HiFiområdet. Jag minns stereo-skivor (med ping-pongspel mellan högtalarna) i hemmet redan under tidigt 60-tal. Mina första Stonesskivor i mitten på 60-talet lyssnade jag på genom ett par Quad elektrostathögtalare (såg ut som el-element) och ett hembyygt exponetial-horn modell XXL.
Att mor stod ut är ett under <img src=icon_smile.gif border=0 align=middle>
-----------------
<img src="http://smilies.f-o-o-l.de/crazy.gif" border=0>The beat goes on and I´m so wrong