..kommer få ångra detta.. men lägger ut en intressekoll på denna mer eller mindre slaktade roadstar. skäms verkligen över hur mycket ont den fått utså i min ägo så hoppas nu nån annan vill överta projektet att göra den estetiskt tilltalande igen.
elektroniskt eller spelmässigt är den klockren, inga problem där utan det är enbart ytan som tagit stryk.. eller hur man ska säga.
det senaste jag försökt med, som synes, är att försöka få bort lacken. det har inte gått så jävla bra. är en del kvar på sidor och insidan av hornen.
stallmicken är en dimarzio super distortion, hals är orginalmick. resten av orginalmickarna har jag kvar och dom följer givetvis med om nån vill ha guran.
som sagt så funkar den helt perfekt annars förutom att den ser ut som en krigszon.. halsen är rak och fin.
just det. sitter ju en variant av stränglås uppe på skallen men skruvarna försvann i senaste flytten. men stallet är "blockat" för närvarande så.
jaja. jag säger en tusenlapp plus eventuellt frakt. men buda gärna, både uppåt och neråt..





/stefan